Adopce

Všechna koťátka, která k nám přijdou nabízíme po čase k adopci. Zde se Vám vysvětlíme co všechno taková adopce obnáší. 

Chvíli předtím než je kotě dost staré na adopci ho inzerujeme na našich facebookových stránkách, kde vystavíme odkaz na adopční dotazník a poprosíme případné zájemce o jeho vyplnění. Z těchto dotazníků poté vybereme ten nejvhodnější pro danou kočičku a se zájemci si domluvíme předadopční návštěvu u nás. Na této návštěvě se s koťátkem seznámíte, ujistíte se, že si opravdu padnete do oka a je z naší i z Vaší strany vše v pořádku. Teprve pak je o adopci rozhodnuto. 

Při adopci se podepisuje adopční smlouva ve které jsou základní podmínky péče o zvíře jako krmivo, veterinární ošetření atd. Požadujeme, aby adoptovaná koťata měla vždy přístup do tepla, tzn. nedáváme k adopci pouze "venkovní" kočky. Nejdůležitější podmínkou je kastrace v příslušném věku, čímž se snažíme zamezit dalšímu množení nechtěných koťat. Při adopci se platí adopční poplatek 800,-. Ve smlouvě je také zakotveno posílání fotek, abychom věděli, že koťátka jsou v pořádku. Všichni chodí do adopcí odčervení, očkovaní, čipovaní a testovaní na Fiv a Felv. Koťátka dáváme rádi do rodin, kde už nějaké kočka či pes je, a nebo se adoptují rovnou po dvou.

Pokud máte o jakékoliv koťátko zájem, můžete nás kontaktovat a my si o něm s Vámi rádi promluvíme a odpovíme na Vaše otázky. Fotky koťátek a jejich příběhy najdete na našich facebookových stránkách.

Adopční dotazník můžete vyplnit zde.