PODPORA

 

     JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT 

  • Finanční příspěvek - pošlete libovolnou částku skrze portál Darujme zde: https://bit.ly/darujmebm. Kam Vaše peníze putují můžete potom sledovat na našem transparentním účtu zde: https://bit.ly/transparentiucet.
  • Materiální příspěvek - máte doma něco, co u nás v azylu využijeme a rádi byste to darovali? Nebo zkrátka jen máte radši materiální dary než ty finanční? Ozvěte se nám a domluvíme se na předání. Hodíme se nám krmivo (konzervy, granule, kapsičky, kotěcí sunary), stelivo, přepravky, pelíšky, vyhřívací dečky, zdravotnický materiál (např. savé podložky) a dezinfekční prostředky (např. Sanytol).
  • Převozy - spoustu koťátek k nám cestuje z jiných měst, a tak často sháníme nějakou dobrou duši, která k nám koťátka dopraví. Jste jednou z nich? Pošlete nám kontakt, kam se Vám můžeme ozvat nebo sledujte naše facebookové stránky, kde tyto prosby vždy zveřejňujeme.
  • Dočasná péče - máte ve svém životě ještě trošku místa na to, abyste mohli sami pomáhat? Ozvěte se nám a rádi Vás vše naučíme.
  • Adopce - ta největší pomoc, bez které se neobejdeme. Abychom mohli dál a dál zachraňovat je třeba koťátka umísťovat do nových domovů. Snažíme se vybírat ty nejlepší domovy, kde koťátka budou mít krásný život. Chtěli byste jedno z koťátek adoptovat? Ozvěte se nám a společně probereme, které je pro Vás nejvhodnější.

Pokud se chcete stát dobrovolníkem, vyplňte prosím tento dotazník https://bit.ly/dobrovolnicibm, ať se Vám můžeme v případě potřeby ozvat.